Vítejte u nás na e-shopu

Pokud jste se dostali až sem, rádi se vám představíme ať víte,s kým máte tu čest. Outlet P10 nemá určitý počet členů, jelikož na něm pracuje celá rodina a na tom celý koncept stojí. Jeden bez druhého bychom to totiž nezvládli. Založit si kamenný obchod a následně i e-shop nebyl úplně prvotní plán. Jelikož máme my i naše rodiny rádi sport, začali jsme po dlouholetém žití v zahraničí dovážet značky typu Columbia, Nike, Adidas, Puma, Luhta, New Balance a spoustu dalších hlavně ke svým vlastním potřebám. Naprosto úžasné kousky v Čechách byly buď k nedostání a nebo i se 100% cenovou přirážkou. Jenže najednou už to nebyl jen zájem rodiny, ale i přátel a jejich dalších přátel.

A díky této poptávce přišla myšlenka otevření kamenné prodejny. A pak už to jelo rychlostí blesku. Po následujících dvou letech jsme založili internetový obchod a snažíme se Vám nabízet originální produkty za co nejatraktivnější ceny!A jelikož jsme Outlet, ceny máme opravdu víc než skvělé. Každou věc máme převážně jen v jednom kusu a jedné velikosti, takže to má Jak své nevýhody ( neuspokojíme vždy každého), ale zároveň i své výhody ( budete mít danou věc jen vy a nikdo jiný)! Pokud máte tu možnost a zájem, můžete nás navštívit v Přešticich, kde máme moc příjemnou paní prodavačku a veškeré kousky si můžete vyzkoušet!A pokud tu možnost nemáte, tak nevadí, zboží nám můžete zaslat zpět a buď ho vyměnit za jiné, nebo Vám vrátíme peníze.

Asi poslední, co bychom Vám chtěli říct je, že jsme tady pro vás a snažíme se pro vás shánět i individuální kousky, které buďto nemůžete sehnat jinde a nebo se jedná i o něco speciálního. Vždy se snažíme udělat maximum pro to, abychom Vám vyhověli.

Tak a to je vše! Jsme moc rádi, že se k nám znovu a znovu vracíte, což je odměna za naši práci.

 

Hezky den Vám všem a Ahooj!